Rowy noclegi

dodaj obiekt

Pole namiotowe - Camping
WYGODA
Kontakt:
Bałtycka 17
Rowy
tel.: + 48 661 780 343
www.campingwygoda.pl
Odległość od morza: 450m
Profesjonalne pole namiotowe - camping WYGODA zaprasza na wspaniały, słoneczny, pełen atrakcji wakacyjny wypoczynek.
Pole namiotowe - caravaningowe WYGODA położone jest w przepięknej, malowniczej, turystycznej miejscowości ROWY pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno i pomiędzy Ustką i Łebą w zachodniej części Słowińskiego Parku Narodowego.
Pole namiotowe Wygoda to profesjonalna obsługa, wysoki standard, nowoczesność i idealne miejsce na odpoczynek, relaks po całorocznej nauce i pracy. Wygoda to również cisza, spokój i niezwykłe otoczenie.
W ofercie posiadamy wynajem przyczep campingowych z przedsionkiem i wyposażonych - cena 30 zł osoba (minimum 2 osoby, maksimum 5 osób w jednej przyczepie)
Pole namiotowe posiada wydzielone sektory z przyłączem elektrycznym - wodą.
Oferujemy pełen węzeł sanitarny w nowych łazienkach o wysokim standardzie z ciepłą wodą 24 h/ dobę (8 umywalek, 6 toalet, 6 pryszniców, 3 podwójne zlewozmywaki ). Pamiętamy również o najmłodszych i z myślą o nich aby czuli się bardzo dobrze proponujemy im zabawę na naszym placu zabaw.
Położenie naszego obiektu zapewnia wczasowiczom, turystom bliskość do wszelkich niezbędnych miejsc i atrakcji takich jak:
plaża, jezioro, rzeka, port - przystań rybacka z kolorowymi stateczkami, statkami wycieczkowymi czy zaadoptowanymi na restaurację, do skansenów, muzeum, zabytków, latarni morskich, wierzy i tarasów widokowych , wielu atrakcji kulturalnych - artystycznych (przedstawienia, występy muzyczne, kabarety, gry, zabawy, konkursy), amfiteatru, placów zabaw, wesołego miasteczka, lunaparku, zabawek dmuchanych - (zjeżdżalnie, zamki, trampoliny ), bajkowych ciuchci, stadniny konnej, restauracji, tawerny,
gdzie wieczorem można potańczyć, pośpiewać, wziąć udział w wyborach mis i mister Rowów , smażalni, wędzarni, barów, pubów, wypożyczalni sprzętu turystycznego i wodnego, stadionu na którym odbywają się przeróżne występy, pokazy i widowiska, wędkarstwa, pieszych i rowerowych wycieczek, spacerów, wędrówek niezliczoną ilością szlaków, lasów, grzybobrania, miejsc osnutych legendami a także kościoła, biblioteki, świetlicy, poczty, sklepów, piekarni, ciastkarni, lodziarni, stoisk handlowych z szeroką
gamą artykułów, przystanku PKS, taxi, busów itd. ...

Serdecznie zapraszamy !!!
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką